Кошик
9 відгуків
г. Киев:  т. 067 524-40-84        г. Днепр: т. 067 981-02-89
+380679810289
+380663982715
+380675244084
УкраїнаКиївТургеневская,32/а
Интернет-магазин звукоизоляционных и акустических материалов "ПроАкустик"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Виробники
  • 4

SONASPRAY напилюєме покриття на основі целюлози

SONASPRAY напилюєме покриття на основі целюлози

Покриття Sonaspray (Сонаспрей) застосовуються для зменшення часу реверберації (гулкості) і зниження рівня шуму в приміщеннях громадського та розважального призначення. Основним компонентом покриття Sonaspray є волокна целюлози. Вони нешкідливі для дихання і не викликає алергії, що робить покриття Sonaspray екологічно безпечними.

Технологія нанесення покриттів Sonaspray також надає їм цілий ряд переваг перед звичайними звукопоглинальними плитами. Створення готового покриття Sonaspray відбувається шляхом нанесення (напилення) на обрану поверхню просоченої клеєм пластівців целюлози. Напилення проводиться за допомогою спеціалізованого устаткування — установки «Ranger» (Ренджер). Пластівці целюлози подаються повітряним потоком з контейнера установки на пульверизатор, де вони змішуються з клеєм і наносяться на оброблювану поверхню (стіна, стеля тощо). Така технологія дозволяє отримувати безшовне акустичне покриття на поверхні довільної форми, а також проводити фрагментарну обробку вибраних площ. Порівняно з звукопоглинальними плитами типу Ecophon це дає можливість знаходити нестандартні дизайнерські рішення, органічно вписуючи акустичні покриття в існуючий інтер'єр.

Завдяки унікальної композиції клею, покриття Sonaspray можна наносити без спеціальної підготовки на різні за складом будівельні матеріали, включаючи бетон, цегла, гіпсокартон, скло, оцинкований метал і т. д. Висока адгезія клею дозволяє створювати міцні покриття з товщиною до семи сантиметрів. При товщині покриття в 2 см додаткове навантаження розподіляється рівномірно на стельові конструкції і становить всього 2,1 кг/кв. м. Рівна поверхня і задана товщина готового покриття забезпечуються за рахунок проведення напилення в кілька шарів (товщина одного шару 4-5 мм).

Висока продуктивність робіт є ще однією відмінною особливістю покриття Sonaspray. При повному дотриманні технології нанесення, швидкість проведення робіт сягає на деяких проектах 300 кв. м./день. Це дозволяє виконувати установку покриттів в максимально короткі терміни, не вносячи істотних змін в існуючий графік проведення інших опоряджувальних робіт.

Фактура готових покриттів Sonaspray зовні нагадує штукатурку «під шубу». Існує два стандартних типу покриття Sonaspray: Sonaspray К13 (Сонаспрей ка-тринадцять) і Sonaspray FC (Сонаспрей еф-сі), які розрізняються за розміром пластівців входять до їх складу.
Покриття Sonaspray FC містить більш дрібні пластівці целюлози (розміром 3-5 міліметрів) і, як наслідок, має більш рівномірну фактуру поверхні

Поглинання (загасання) звукової хвилі в покриттях Sonaspray відбувається за тим же механізмом, що і в звукопоглинальних плитах на основі скляних /базальтових волокон. При проходженні звукової хвилі через пористу структуру з волокон целюлози коливальна енергія повітря перетворюється в тепло. Ефективність поглинання звукової хвилі зростає із збільшенням товщини покриття. 
Покриття Sonaspray і звукопоглинальні плити Ecophon мають порівнянні криві для КЗП (коефіцієнт звукопоглинання) у всьому діапазоні частот.

Криві ревербераційних КЗП покриття Sonaspray K13 і панелей Ecophon, змонтованих в контакті з основою

Криві ревербераційних КЗП покриття Sonaspray K13 
і панелей Ecophon, змонтованих в контакті з основою 

Цветовая гамма для покрытий Sonaspray может создаваться как за счет пигментной окраски хлопьев целлюлозы в процессе производства, так и в результате дополнительной покраски поверхности готового покрытия водоэмульсионной краской. При необходимости покрытия Sonaspray можно чистить пылесосом (для больших площадей рекомендуется очистка сжатым воздухом из компрессора). На практике, уборка покрытий Sonaspray нанесенных на потолочные конструкции требуется не чаще чем один раз в 2-3 года, благодаря действию антистатических добавок включенных в состав хлопьев целлюлозы.

Стоимость одного квадратного метра готового покрытия Sonaspray зависит от толщины покрытия и уже включает в себя работы по его нанесению.

Покриття Sonaspray є найбільш технологічно простим, економічним і ефективним рішенням для створення акустичного комфорту в приміщеннях з великими внутрішніми об'ємами. У Росії покриття Sonaspray вже успішно застосовуються для зниження рівня шуму в нічних клубах, ресторанах, театрах, торгово-розважальних комплексах, виробничих приміщеннях, спортивних залах і льодових аренах.